1500000

Toplam Üretim / Aylık / Metre

800000

Ceplik & Astarlık Kumaşlar / Aylık / Metre

400000

Gömleklik Kumaşlar / Aylık / Metre

300000

Pantolonluk ve İş Elbiselik Kumaşlar / Aylık / Metre

Hizmetlerimiz

Proje Yönetimi

Üretimin her aşamasında birlikte hareket ediyoruz. Müşterilerimizle birlikte marka isminizdeki ürün dizisinin süreçlerini planlıyoruz ve süreç planlamasını mükemmel şekilde yönetmek için özel yollar geliştiriyoruz.

Toplam Kalite Yönetimi

OZEGE MENSUCAT, teknolojik imkanlarıyla yüksek kalitede üretim yapmayı garanti eder, deneyimli kalite kontrol ekibi ve uluslararası kalite kontrol teknikleri ile tüm üretim süreçlerini derinlemesine takip etmektedir.

Duyarlı Tasarımlar

ÖZEGE MENSUCAT, küresel olarak hizmet veren bir markanın gereklilikleri ve sorumlulukları arasında, modayı tasarlarken moda endüstrisinde zarif, tatmin edici ve öncü tasarımlar başlatacağının farkındadır ve hem gözlere hem de modaya hitap eden tasarımlar oluşturmaya devam etmektedir.

Geliştirme

Küresel gelişmeleri izleyen üretim ekibimiz, tüm dünyayla eşzamanlı olarak fuarları ziyaret eder ve yakından takip eder ve müşteri ihtiyaçlarına cevap verebilmek için son gelişmekte olan trendlere paralel olarak Ar-Ge faaliyetlerini sürdürmeye devam etmektedir.

Stok Yönetimi & Hızlı Teslim Kumaşlar

OZEGE MENSUCAT, müşterinin acil ihtiyaçlarını karşılamak için çeşitli kumaş çeşitleri ve geniş stok kumaş kapasitesi ile stok kumaş servisi sunmaktadır.

Boya & Baskı & Apre

Oeko-Tex ve Kalite Standartlarına göre Müşteri İhtiyaçları doğrultusunda Reaktif Boyalı, Indanthren Boyalı, Dispers Boyalı, Pigment Baskı, Reaktif ve Dijital Baskı çeşitleriyle dokuma kumaş üretmekteyiz.